0554 161 0000

Kargo ve Teslimat

Siparişleriniz müşteri onayı yapıldıktan 24 saat içerisinde anlaşmalı kargomuza verilir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ortalama 2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir. Eğer verdiğiniz adres kargo için mobil gönderim alanına giriyorsa teslimatlar 1 hafta ile 10 gün arasında değişebilir. Bulunduğunuz yerin mobil alan olup olmadığını müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Siparişinizi teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında açınız! Kargo görevlisi siz siparişinizi sorunsuz bir şekilde teslim alana kadar beklemek zorundadır. Kargonuzu teslim alırken iyice kontrol ediniz. Sipariş ettiğiniz ürün yada ürünler kargoda kırılmış veya ezilmiş ise kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Tutturduğunuz tutanak ile müşteri hizmetlerimizi arayıp durumu izah ediniz. Ürünün size yenisi gönderilmek üzere satış temsilcilerimiz yardımcı olacaktır.

Biz her ne kadar siparişinizi zamanında gönderip kargoya teslim etsekte unutmayın ki kargoyu size teslim edecek olan kargo firmasıdır. Gönderinin size teslim edilmesinden tamamen kargo firması sorumludur.


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0554 161 0000

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın, ilgili yetkililerimiz arayıp ürün hakkında bilgi versin siparişinizi alsın.

Manyetik Hulahop Hulahop Faydaları Yorumlar Sipariş
dilek feneri