0554 161 0000

Kullanıcı Yorumları

 

Manyetik Hulahop İle Normal Hulahop Arasındaki Fark Nedir?

Manyetik Hulahop diğer Hulahoplardan farklı olarak içerisinde mıknatıs iyonları yüklü bilyeler bulundurmaktadır. Manyetik bilyeler Hulahop Çevirmeye başladığınız andan itibaren başta bel bölgeniz olmak üzere tüm vücudunuza masaj yapmaktadır. Aynı zamanda kandaki zehirli maddeleri kendine çekerek vücut kalori yakmaya başladığı zaman bu zehirli maddelerinde vücuttan yanarak atılmasını sağlamaktadır.

 

Hulahop Nasıl Çevrilir?

Hulahop ile ilgili profosyonel olarak hazırlanmış egzersiz programlarımıza Hulahop Nasıl Kullanılır adlı sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Hulahop Çevirerek Nasıl Kilo Verebilirim?

Hulahop sadece bel bölgenizi değil vücudunuzun hemen hemen her yerinin çalışmasını sağlamaktadır. Hulahop çevirmeye başladığınızda vücudunuzdaki tüm kaslar aynı anda hareket etmeye başlar. Onun için verdiğiniz efor ve çaba terleyip kalorilerinizin yanmasını sağlamaktadır. Yanan kaloriler yağları eriterek ter, idrar ve dışkı yoluyla vücuttan atılmasını sağlar. Aynı zamanda karın ve bel bölgesinde yoğunlukta çalıştığı için sindirim ve hazmı da kolaylaştırır.

 

Sipariş Verdiğimde Bana Gönderilecek Olan Hulahop Kaç Gramdır?

Sipariş vermeniz taktirde ortalama 1.250 gram ağırlığında Hulahop adınıza faturalı bir şekilde gönderilecektir.

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siparişiniz  ister internet sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak ister müşteri hizmetlerimizi arayarak telefonla verebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize 0554 161 0000 numaralı telefonlardan 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Kapıda Ödeme Alabilir Miyim?

Siparişlerinizi kredi kartı yada havale ile alabileceğiniz gibi kapıda ödeme ile de alabilirsiniz. Bunun için ister müşteri hizmetlerini arayarak ister sipariş sayfamıza tıklayarak sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödemeler nakit veya kredi kartıyla yapılmaktadır. Kredi kartıyla yapılan ödemeler kargo firmalarından dolayı tek çekim yapılmaktadır. Şuan için hiçbir kargo firması kapıda kredi kartına taksit hizmeti vermemektedir.

 

Kredi Kartına Taksit Yapıyor Musunuz?

Anlaşmalı bankalarımız üzerinden 12 aya varan taksit imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Kapıda kredi kartıyla yapılan ödemelerde hiçbir kargo firması müşteriye taksit imkanı vermemektedir. Bu yüzden kapıda kredi kartıyla yapılan ödemelerin hepsi tek çekim olmak zorundadır.

 

Siparişim Ne Zaman Elime Ulaşır?

Siparişiniz telefonla onaylandıktan 24 saat içerisinde kargoya verilir. Ortalama 2 iş günü içerisinde kargo görevlisi teslim edilir. Bulunduğunuz bölge kargo teslimatı için mobil alan ise teslimat süresi 1 hafta ile 10 gün arasında değişir. Bulunduğunuz bölgenin mobil alan olup olmadığı konusunda müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0554 161 0000

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın, ilgili yetkililerimiz arayıp ürün hakkında bilgi versin siparişinizi alsın.

Manyetik Hulahop Hulahop Faydaları Yorumlar Sipariş
dilek feneri